KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14713070

nr 1471 3070

Oscar Hernandez Soriano

(1944-2007), Spanien

Oljemålning, "Den gula klänningen". Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 82x61 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 30 maj 2022
kl 20:47:00

Oscar Hernandez Soriano

Läs mer om Oscar Hernandez Soriano